Béžová látková třímístná pohovka Kave Home Blok II – Luxusní sedací nábytek pro váš obývací pokoj

Moderní a elegantní design

Tuto nadčasovou třímístnou pohovku Kave Home Blok si zamilujete. Nejen že má moderní, jednoduchý a vkusný design, ale zaručí i maximální pohodlí. Pohovka vás na první pohled zaujme svým jemným látkovým čalouněním, který pohovce dodá originální vzhled. Pohovka se skvěle hodí do moderních i retro interiérů.

Bezpečnost a kvalita

Pozn.: Vyrobeno dle normy EN 12520:2015 pro domácnosti. To znamená, že pohovka splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy pro vaši domácnost. Pro vaše pohodlí a spokojenost jsou vybírány jen ty nejlepší materiály, které jsou odolné a trvanlivé.

Jednoduchá údržba

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Tuto pohovku je snadné udržovat v čistotě a udržet v kondici. Stačí dodržovat pár jednoduchých pravidel a pohovka vám bude sloužit po dlouhou dobu.

Skvělá cena a kvalita

Tato skvělá pohovka je k dostání na našem e-shopu. Za skvělou cenu získáte jedinečný kousek nábytku, který oživí a zpříjemní váš obývací pokoj, a to bez kompromisů na kvalitě. Pokud hledáte něco opravdu jedinečného, koukněte se na naše další produkty na www.interierio.cz.

Béžová látková třímístná pohovka Kave Home Blok II