Bílá led lampa Blomus Ani Lamp – moderní doplněk do vašeho interiéru

Minimalistické osvětlení rozzáří váš interiér svou jednoduchou elegancí a stane se doplňkem, který nepodléhá žádným trendům. Jeho půvab je jednoduše nadčasový. Díky kvalitní práškované povrchové úpravě kovu si trvale udržuje matný šarm.

Dobíjení a použití

Pro dobití stačí světlo jednoduše umístit na nabíjecí základnu a nabít pomocí USB kabelu. Základna, nabíjecí stanice i kabel USB jsou součástí balení. Svítidlo můžete dokonce zavěsit na lanko a vykouzlit tak působivě jiný vzhled. Lanko je také součástí balení.

Lampa vám vydrží svítit 8 až 16 hodin. Je vhodná pro venkovní i vnitřní použití.

Nákup a instalace

Při nákupu této skvělé lampy se nebudete muset obávat složité instalace. Jenom si pořiďte lampu, nabíjecí základnu s kabelem a pozici lampy ve vašem interiéru. Není totiž nic jednoduššího, než lampu po dobití umístit tam, kde nejvíce potřebujete světlo.

Ke koupi této krásné a nadčasové lampy vám doporučujeme navštívit e-shop Nábytek levněji, kde najdete nejen tuto lampu, ale i mnoho dalšího kvalitního nábytku a doplňků pro váš domov. Určitě si tam přijdete na své.

Závěrem

Bílá led lampa Blomus Ani Lamp je nejen funkčním, ale i krásným doplňkem do vašeho interiéru. Její jednoduchost a nadčasovost ji činí vhodnou pro každý typ bydlení. Proto neváhejte a pořiďte si ji co nejdříve. Budete s ní spokojeni nejen vy, ale i vaši hosté.