Černozlatý kovový svícen ZUIVER GLAM S: dokonalý doplněk luxusního interiéru

Designový svícen ZUIVER GLAM váš interiér skvěle ozdobí a vnese do něj starožitný nádech. Svícen je vyroben z kovu a díky spojení zlaté a černé barvy působí elegantně a luxusně. V sérii GLAM naleznete svícny v celkem pěti různých barevných provedeních a ve dvou velikostech. Svícny budou vypadat skvěle v kombinaci s konferenčními a odkládacími stolky GLAM.

Odkaz na produkt

Pokud vás tento svícen zaujal, můžete si ho zakoupit na stránkách Maliboo. Tento e-shop se specializuje na prodej luxusních bytových doplňků a nábytku.

Popis svícnu ZUIVER GLAM S

Jak již bylo zmíněno, svícen ZUIVER GLAM S je vyroben z kovu a nabízí spojení černé a zlaté barvy. Svícen má elegantní a trochu starožitný design, který se bude hodit do každého luxusního interiéru. Díky své výšce 40 cm a průměru 11 cm se hodí jak pro menší stolky, tak i pro větší konferenční stoly. Svícen váží pouhých 0,53 kg, takže jeho přemísťování nebude představovat žádný problém. Vnitřní průměr svícnu je 2,2 cm, takže do něj snadno vložíte jakékoli svíčky.

Jak používat svícen ZUIVER GLAM S

Použití svícnu ZUIVER GLAM S je velmi snadné. Stačí do něj vložit svíčky a zapálit je. Díky zlatému vnitřku se světlo krásně odráží a vytváří útulnou atmosféru v místnosti. Pokud chcete svícen použít jako dekoraci, můžete do něj vložit i umělé květiny nebo rostliny a vytvořit si tak originální kousek, který bude ozdobou vašeho interiéru. Svícen ZUIVER GLAM S se hodí jak pro byty, tak i pro luxusní hotely nebo restaurace.

Fotogalerie

Svícen ZUIVER GLAM S v černé a zlaté barvě
Detail svícnu ZUIVER GLAM S
Zlatý vnitřek svícnu ZUIVER GLAM S

Tento svícen je dokonalým doplňkem pro každý luxusní interiér. Jeho eleganci a jednoduchost ocení jak milovníci minimalistického stylu, tak i fanoušci starožitného vzhledu. Pokud hledáte kousek, který dokáže váš interiér ozvláštnit a rozsvítit náladu, svícen ZUIVER GLAM S je pro vás tím pravým řešením. Za skvělou cenu si ho můžete zakoupit na e-shopu Maliboo, kde najdete i další luxusní kousky pro váš byt.