Designová žlutá jídelní židle s područkami ZUIVER RIDGE KINK RIB

ZUIVER RIDGE KINK RIB je stohovatelná jídelní židle, která Vám poskytne klasický nostalgický pocit. Podmíněný je sedákem a opěradlem z žebrované tkaniny, tzv. epinglu. 

Perfektní stabilita a elegantní vzhled

Lesklý chromovaný rám poskytuje nejenom elegantní vzhled, ale také zajišťuje perfektní stabilitu celé židle. Na spodní části prohnuté podnože jsou navíc připevněné čtyři plastové kluzáky, které chrání Vaši podlahu před poškrábáním.

Čistící postup

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Protože nevidíme do budoucna, je lepší mít věci, které jsou nejen krásné, ale také odolné a funkční. Na webu od BestNabytek.cz ji naleznete právě takovou.

ZUIVER RIDGE KINK RIB židle

Své místo najde v každé moderní domácnosti. Pokud se rozhodujete mezi designem a pohodlím, tohle spojuje obojí. Žlutá barva podtrhuje celkovou eleganci a atraktivitu židle. Navíc je univerzální a dodá Váš interiér nádechem svěžesti, díky kterému získá na životě.

ZUIVER RIDGE KINK RIB židle zepředu

Díky svému designu a odolnosti je tato židle ideální volbou pro seznamování, koktejlové párty nebo rodinné oslavy. Díky stohovatelné konstrukci jídelní židle ZUIVER RIDGE KINK RIB si navíc můžete ušetřit hodně místa ve Vaší domácnosti.

Dopřejte si pocit nostalgického stylu kombinovaného s moderním a elegantním designem. Investujte do kvalitního kusu nábytku, který bude sloužit nejenom Vám, ale také Vašim hostům.