Držák na toaletní papír Wenko Bosio Cover – stylový doplněk koupelny


Stylové a funkční řešení

I zdánlivě obyčejné maličkosti utvářejí celkovou atmosféru místnosti, tak si na nich dejte záležet. Praktičtí pomocníci a doplňky do koupelny od značky Wenko jsou nejen promyšlené do posledního detailu, ale zároveň i skvěle vypadají. Držák na toaletní papír Wenko Bosio Cover je skvělým příkladem. Jeho moderní a minimalistický design skvěle zapadne do každé koupelny a zároveň vám umožní snadný přístup k toaletnímu papíru vždy, když ho budete potřebovat.

Instalace pomocí hmoždinek a šroubů

Poznámka: Součástí balení jsou hmoždinky a šrouby. Pokud si na vrtání netroufáte, nevěste hlavu. Můžete si pořídit lepidlo na kachličky s aktivátorem Power-Loc, díky kterému to na zdi bude držet bez jediného použití vrtačky.

Instalace držáku na toaletní papír Wenko Bosio Cover je velmi jednoduchá a rychlá. Díky přiloženým hmoždinkám a šroubům stačí jenom vyvrtat dírky do zdi podle přiloženého návodu a držák na toaletní papír je připraven k použití. Je to poměrně tradiční instalace, kterou znají většina z nás.

Instalace pomocí lepidla na kachličky s aktivátorem Power-Loc

Pokud nechcete použít vrták a řešit si instalaci pomocí hmoždinek a šroubů, nevadí. Existuje alternativní řešení v podobě lepidla na kachličky s aktivátorem Power-Loc. Jedná se o lepidlo, které dokáže udržet těžké předměty na zdi bez použití vrtačky. Stačí jenom nanést lepidlo na zadní stranu držáku na toaletní papír a přilepit ho na stěnu. Lepidlo se následně aktivuje speciálním aktivátorem a držák zůstane silně připevněn na svém místě.

Závěr

Držák na toaletní papír Wenko Bosio Cover je nejenom praktickým a funkčním pomocníkem do koupelny, ale zároveň i stylovým a moderním doplňkem. Díky jeho minimalistickému designu a kvalitnímu provedení se jedná o produkt, který vám poslouží po mnoho let. Výhodou je, že si můžete vybrat mezi tradiční instalací pomocí hmoždinek a šroubů nebo moderním řešením pomocí lepidla na kachličky s aktivátorem Power-Loc. Pokud tedy chcete mít v koupelně stylový a praktický doplněk, není držák na toaletní papír Wenko Bosio Cover špatnou volbou. Vyberte si tu správnou instalaci, provedte ji dle návodu a užijte si svou novou „luxusní“ koupelnu. A pokud sháníte ještě další doplňky do koupelny, zkuste se podívat na další produkty od značky Wenko na webu www.srovnavacnabytku.cz.