HOMEDA rohová pohovka Corni II v lahvi-zelené barvě, pravá, rozměry 86×220/98x295cm

Moderní design, vysoký komfort a funkčnost jsou vlastnosti, které charakterizují rohovou pohovku Corni. Zaručí nejen pohodlné místo k odpočinku, ale také vám umožní vytvořit stylový obývací pokoj. Pohovka je čalouněna sametovou látkou, která je extrémně měkká a vysoce odolná proti oděru. Čalounění je v módní barvě, která jistě oživí každý interiér.

Pokud hledáte novou pohovku pro svůj obývací pokoj, máme pro vás skvělou volbu. HOMEDA rohová pohovka Corni II je stylový kus nábytku, který se bude hodit v každém moderním interiéru. Díky svým rozměrům 86×220/98x295cm nabídne dostatek místa pro celou rodinu a přátele. Pohodlně si na ní sednete a užijete si společné chvíle.

Vyberte si barvu, která bude ladit s vaším interiérem

Tato rohová pohovka je dostupná v krásné lahvi-zelené barvě, která je velmi moderní a módní. Pokud vám tato barva nesedí, můžete ji nahradit jinou barvou z nabídky. Všechny barvy jsou provedené v sametové látky a dodávají pohovce luxusní vzhled.

Vysoce kvalitní materiály pro váš pohodlný odpočinek

Aby byla pohovka opravdu pohodlná, musí být vyrobena z kvalitních materiálů. HOMEDA rohová pohovka Corni II je čalouněna 100% polyesterovou látkou, která imituje sametový efekt. Tato látka je nejen velmi měkká na dotek, ale také velmi odolná proti oděru. Látkové povrchy jsou snadno údržbatelné a můžete je prát v pračce.

Kovové nohy jsou černé barvy, což hezky ladí s lahvi-zeleným čalouněním. Díky výšce 15 cm zajistí dostatečnou výšku pohovky a umožní snadné vstávání.

Jak se o pohovku starat?

HOMEDA rohová pohovka Corni II vyžaduje zvláštní péči. Čalounění nelze pračkou, proto doporučujeme ruční praní při maximální teplotě 30 stupňů Celsia. Nepoužívejte žádný druh bělidla a sušte ji na vzduchu. Žehlení je povoleno při maximální teplotě 110 stupňů Celsia. Vhodné prostředky na čištění čalounění najdete v naší nabídce.

HOMEDA rohová pohovka Corni II v lahvi-zelené barvě je jednoduchým způsobem, jak zlepšit váš obývací pokoj. Moderní design, vysoký komfort a funkčnost jsou přínosy, které si rozhodně zamilujete. Když si koupíte tuto pohovku, můžete si být jisti, že jste si pořídili kus nábytku, který vám bude sloužit po mnoho let.

HOMEDA rohová pohovka Corni II v lahvi-zelené barvě

Pokud vám tento produkt učaroval, podívejte se i na další produkty ze série Corni. Určitě si vyberete další kus nábytku, který se bude hodit do vašeho interiéru.

Koupit HOMEDA rohovou pohovku Corni II v lahvi-zelené barvě