Interiérové dveře Naturel DECA – elegantní bílá mat, šířka 70 cm (DECA10BM70P)

Líbí se vám moderní a minimalistický styl v interiéru? Hledáte elegantní řešení, které zároveň splní svou funkci? Pak jsou interiérové dveře Naturel DECA tou pravou volbou pro vás! Tyto dveře kombinují elegantní design s vysokou kvalitou materiálů a precizním zpracováním. Díky nim získá váš interiér na stylu a celkovém dojmu.

Pravé interiérové dveře o šířce 70 cm

Interiérové dveře Naturel DECA mají šířku 70 cm. Tato velikost je ideální pro menší místnosti, kde by větší dveře působily příliš nápadně. Pro větší místnosti nebo propojení větších prostor doporučujeme zvolit větší rozměr dveří.

Pro vaše pohodlí jsou interiérové dveře Naturel DECA dodávány v pravém provedení, tzn. že otvírací křídlo je na pravé straně, pokud stojíte před dveřmi. Pokud potřebujete levé provedení, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi poradíme.

Bílá matná barva

Bílá barva působí velmi klidně a čistě. Díky této barvě bude váš interiér opticky větší a jasnější. Matný povrch dává dveřím příjemný pocit při dotyku a zároveň snižuje nežádoucí odlesky. Ve spojení s moderním designem vytváří bílá matná barva unikátní vzhled, který osloví každého estéta.

Vysoká kvalita materiálů

Interiérové dveře Naturel DECA jsou vyrobeny z kvalitních materiálů vysoké pevnosti. Okraje dveří jsou posíleny hliníkovými lištami, což zajišťuje vysokou odolnost vůči deformaci i při častém používání. Vnitřní vrstva dveří je tvořena dřevovláknitou deskou, která zlepšuje zvukovou izolaci a zaručuje tichost a komfort v interiéru.

Kompletní sestava pro snadné a rychlé instalování

Interiérové dveře Naturel DECA jsou dodávány jako kompletní sestava, která obsahuje vše, co potřebujete k instalaci dveří. Součástí jsou zárubně, panty, kliky a samozřejmě samotné dveře. Montáž dveří je velmi jednoduchá a bez potíží ji zvládne téměř každý.

Nyní máte jedinečnou příležitost získat interiérové dveře Naturel DECA přímo od výrobce. Navštivte naši webovou stránku www.velkynabytek.cz a objednejte si ještě dnes! Vaše spokojenost s našimi produkty je pro nás na prvním místě.

Interiérové dveře Naturel DECA - elegantní bílá mat, šířka 70 cm (DECA10BM70P)

Interiérové dveře Naturel DECA - elegantní bílá mat, šířka 70 cm (DECA10BM70P)

Interiérové dveře Naturel DECA - elegantní bílá mat, šířka 70 cm (DECA10BM70P)