Koberec Floorita Painting – Umělecké dílo pro každý interiér (80 x 150 cm)

Koberec Floorita je nádherným kouskem, který dokáže okouzlit každého svým neobyčejným designem. Tento model má velikost 80 x 150 cm a patří mezi zcela nové kousky, které Floorita představila na trhu.

Nevídaný design

Koberec Floorita Painting je jako malovaný obraz – každý kus je originální a může se lišit jednu od druhého. Tento kus budete moci umístit do jakéhokoliv interiéru a rozzářit ho svými barvami a abstraktním vzhledem. Může být tedy skvělým doplňkem do moderního, minimalistického bytu, ale i do klasického interiéru, s rustikálním nábytkem, jako kontrastní prvek.

Vysoká odolnost vůči skvrnám

Jestliže vás trápí obava z toho, jak takový kus vydrží dlouhodobě včetně odolnosti proti skvrnám, můžeme vám potvrdit, že nebudete zklamáni. Floorita to na své koberce opravdu umí – snaží se vytvářet vysokou kvalitu, která je nápadná hned na první pohled, ale i stálost i po mnoha letech.

Údržba koberce je velmi snadná – dokonce i když se vám na koberci podaří rozlít kávu nebo červené víno, nemusí se nic stát. Skvrna se nevsákne a celkově je vše snadno odstranitelné papírovou utěrkou a vodou. S touhou po vysoké kvalitě a zákaznické spokojenosti, Floorita se snaží aby koberce vypadaly nové i po mnoha letech.

Kde koupit Floorita koberce

Chcete-li vidět koberce Floorita na vlastní oči, navštivte náš web https://www.esrom.cz/produkt/koberec-floorita-painting-80-x-150-cm a vyberte si svůj oblíbený model. Naše zákaznická podpora je vám vždy k dispozici, pokud budete mít nějaké dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme vám mnoho štěstí při výběru a těšíme se na vaši návštěvu!

koberec Floorita Painting

koberec Floorita Painting

Krása a kvalita koberce Floorita Painting jsou nesporné, neváhejte a ozdobte svůj interiér tímto uměleckým kouskem.