MID.YOU ODKLÁDACÍ STOLEK: Stůl z akáciového dřeva s jemnými tóny barvy akácie

MID.YOU ODKLÁDACÍ STOLEK z akáciového dřeva je nejen praktickým doplňkem pro každý obývací pokoj, ale zároveň se může stát i designovým kouskem, který rozzáří každou místnost. To vše díky jemným tónům barvy akácie, která s sebou přináší příjemnou atmosféru a pocit tepla.

MID.YOU ODKLÁDACÍ STOLEK

ODKLÁDACÍ STOLEK, akácie, barvy akácie – TYP: WL1.555 AKÁCIE MASÍV – ‚POUZE ONLINE‘ – 28X45 CM

Tento stůl z akácie nabízí mnoho možností využití. Můžete jej využít jako noční stolek vedle postele, jako přistavý stolek vedle pohovky nebo křesla a nebo jako stůl do obývacího pokoje pro úložení vaší oblíbené knihy nebo magazínu. Jeho rozměry jsou 28×45 cm a váha pouhých 6 kg, což z něj činí nejen elegantní kus nábytku, ale také lehkou a praktickou variantu.

ODKLÁDACÍ STOLEK

Zajímavostí, kterou nabízí náš ODKLÁDACÍ STOLEK, je jeho exkluzivní prodej pouze online, což z něj činí originální kus, který nenajdete v běžných obchodech s nábytkem.

ODKLÁDACÍ STOLEK

Přírodní vzhled dřeva a jeho trvanlivost

MID.YOU ODKLÁDACÍ STOLEK je vyroben z akáciového dřeva, které je známé svým přírodním vzhledem a trvanlivostí. Dřevo akácie je velmi pevné, odolné vůči zápachu, nekujde se a díky svým jemným barvám a proužkům se hodí téměř do každého interiéru.

Odolnost dřeva akácie

Pokud byste se chtěli více dozvědět, můžete navštívit webovou stránku Crosta.cz a podívat se na produktovou stránku MID.YOU ODKLÁDACÍ STOLEK – https://www.crosta.cz/produkt/mid-you-odkladaci-stolek-akacie-barvy-akacie-4.