Moderní sedací souprava Miles: přehledný design, pohodlný spánek

Moderní a kvalitní sedací souprava Miles je nyní za super akční cenu pouze u nás! Cena je platná pro potah na hlavní fotografii. Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh.

Sedací souprava Miles

Potah Eko kůže + potahová látka Primo

Kvalitní žinilková látka primo je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Sedačka je potažena materiálem Eko kůže a potahovou látkou Primo, která je velmi příjemná na dotek a zároveň snadno udržovatelná. Kombinace těchto materiálů dodá Milesu nejen šikovný vzhled, ale také zaručí trvanlivost a dlouhou životnost.

Detail potahu Eko kůže + Primo

Rozměry a funkce

Sedačka Miles má rozměry (šířka x hloubka x výška) 290x175x71cm a po rozložení poskytuje plochu 220x135cm. Součástí sedací soupravy je úložný prostor, což je velkou výhodou pro ty, které trápí nedostatek místa ve svém bydlení. Rozkládací design zase zaručuje pohodlí a komfort při spaní, takže když se rozhodnete pro nocleh na sedačce, nemusíte se obávat nepohodlí či bolavého zápěstí.

Rozložená sedačka Miles

Moderní design a kvalita zpracování

Miles je moderní a stylová sedačka, která se snadno začlení do každého interiéru. Přehledný design doplněný fialovým prvkem je skvělým řešením pro ty, kteří hledají něco originálního. Zároveň je však i velmi praktická a účelná, což ocení zejména rodiny s dětmi nebo milovníci pohodového relaxu. Kvalita zpracování je na vysoké úrovni, takže nemusíte mít pochybnosti o tom, že vaše nová sedačka bude přinášet radost a pohodlí po mnoho let.

Pro více informací a možnost zakoupení moderní sedací soupravy Miles nás neváhejte kontaktovat nebo klikněte na tento odkaz https://www.sidonia.cz/produkt/moderni-rozkladaci-sedaci-souprava-miles-pravy-roh-seda-fialova-primo. Nyní můžete mít do svého bytu praktickou a stylovou sedačku za bezkonkurenční cenu.