Nový koberec ASIR s motivem koal v šířce 100 cm a více barevných variantách


Pokud hledáte nový koberec do pokoje svého dítěte, nebo vlastně jakéhokoliv pokoje, může být nový koberec ASIR s motivem koal jednou z velice zajímavých možností. Tento dětský kusový kulatý koberec s motivem KOALY je k dispozici v šířce 100 cm a má více barevných variant.

Materiál a parametry koberece ASIR

Tento koberec je vyroben z několika druhů materiálů, přičemž se jedná o 50 % samet a 50 % polyester. Díky takovému složení může být koberec velice příjemný na nohy, ale zároveň údržba bude velice snadná. Výška vlasu tohoto koberece je 4 mm, zatímco výška podložky i výška plstěné základny činí 2 mm a 4 mm odpovídající. Celková tloušťka tohoto koberece činí 10 mm a jeho gramáž je 1000 g/m2.

Oproti jiným kobercům má tento koberec také další pozitivní vlastnosti. Je totiž antibakteriální, což může být velice důležité při jeho použití v dětském pokoji. Koberec také disponuje protiskluzovou spodní stranou, díky čemuž bude i při velkém pohybu na něm bezpečný. A když se koberec navíc zašpiní, nemusíte se obávat – koberec ASIR s motivem koal lze totiž prát v pračce.

Rozměry koberece ASIR s motivem koal

Pokud jste nadšeni z tohoto koberce, který se pyšní motivem koal, jistě vám zajisté padne do oka i jeho rozděry. Tento koberec má průměr 100 cm , což jej činí velice vhodným do dětských pokojů či jiných menších prostor. Navíc je kromě motivu koal k dispozici také v dalších, více barevných variantách – takže si ho můžete přizpůsobit k interiéru dle svých představ.

Pokud jste zaujali informace o tomto koberci, můžete si jej objednat rovnou na našich stránkách. Zde je odkaz na tento produkt: nabytekprehledne.cz/produkt/asir-koberec-100-cm-koaly-vice-barev.