Obdélníková vana Kaldewei Saniform Plus – smaltovaná ocel, rozměr 160×75 cm, levá i pravá verze (kód 113800010001)


Obdélníková vana Kaldewei Saniform Plus

Kód produktu: 113800010001

Popis: Obdélníková vana ze smaltované oceli. Levá i pravá orientace. Objem vany je 140 litrů. Balení bez madla, nožiček a podhlavníku.

Vana Kaldewei Saniform Plus

V koupelně hraje hlavní roli vana. Je to místo, kde si můžeme uvolnit tělo i mysl a zrelaxovat se. Proto je důležité vybrat si kvalitní vanu, která bude splňovat všechny naše nároky.

Smaltovaná ocel

Smaltovaná ocel je materiál, který se v poslední době stává stále oblíbenější. Jedná se o ocelový plech, který je opatřen vrstvou skelného smaltu. Tento materiál kombinuje pevnost a odolnost oceli s vysoce kvalitním a odolným povrchem. Proto je ideální pro koupelnové vany.

Smaltovaná ocel

Vana Kaldewei Saniform Plus je vyrobena z kvalitní smaltované oceli, což zaručuje její dlouhou životnost a odolnost. Navíc se jedná o materiál, který je snadno čistitelný a odolný vůči poškrábání.

Levá i pravá orientace

Vana Kaldewei Saniform Plus je k dispozici jak v levé, tak i pravé orientaci, což umožňuje plně využít prostor v koupelně a přizpůsobit vanu konkrétním potřebám uživatele. Rozměr vany je 160×75 cm, což umožňuje pohodlné koupání i pro větší osoby.

Orientace vany

Při výběru vany je důležité myslet nejen na její vzhled, ale také na to, zda bude vyhovovat konkrétním požadavkům a potřebám. Vana Kaldewei Saniform Plus je díky své levé i pravé orientaci šikovným řešením pro všechny, kteří hledají kvalitní a elegantní vanu.

Koupit vana Kaldewei Saniform Plus