Plechová miska s nepřilnavým povrchem Granite od Banquet – ideální pro přípravu jídel velkých i malých objemů


Nepřilnavý povrch XYNFLON

Mělká plechová miska na pečení Granite s nepřilnavým povrchem bude nezbytným pomocníkem v každé kuchyni. Nepřilnavý povrch XYNFLON , vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylen), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhézní vlastnosti a snadno se udržuje. Tento povrch zajistí, že se jídlo neslepí na dně ani na stěnách plechu a snadno se ho odstraní.

Výhody plechové misky s nepřilnavým povrchem Granite

Tloušťka dna a stěn 0,4 mm zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla během pečení. Plech je vysoce odolný a vydrží také vysoké teploty pečení. Díky plochému dně a malé výšce, ideálně slouží na přípravu masa na grilu, ale také na přípravu příloh, jako jsou zeleninová nebo bramborová.

Rozměry plechové misky na pečení Granite

Plechová miska s nepřilnavým povrchem Granite má rozměry 43 x 29 x 2 cm a je tak vhodná pro přípravu jídel velkých i malých objemů. Tento plech se snadno umývá, nevzpružuje a může se používat opakovaně.

Kde zakoupit plechovou misku s nepřilnavým povrchem Granite od Banquet

Pokud hledáte kvalitní pekáč, který je vhodný pro přípravu jídel různého druhu, pak doporučujeme Banquet misku s nepřilnavým povrchem Granite. Tuto misku můžete zakoupit například v internetovém obchodě https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/banquet-plech-melky-s-neprilnavym-povrchem-granite-43-x-29-x-2-cm-4 , kde si ji můžete objednat rychle a snadno.

Závěr

Pokud hledáte kvalitní a praktický plech na pečení, pak vám Banquet plech s nepřilnavým povrchem Granite nabízí prvotřídní kvalitu, rovnoměrné rozložení tepla a snadnou údržbu. Navštivte internetový obchod a zakupte si tento plechový pekáč a připravte si lahodné jídlo.