Postel Idrissi „2“ 140×200 cm – elegence v světle béžové barvě


Moderní postel nyní za TOP cenu!

Vyberte si nyní elegantní postel Idrissi „2“ 140×200 cm v světle béžové barvě za nejlepší cenu na trhu! Tato moderní postel je dokonalým řešením pro každého, kdo hledá kombinaci elegance a pohodlí. A to vše za velmi přijatelnou cenu!

Cena platí pro potah na fotografii. Bytové doplňky nejsou součástí, ale vy si je můžete libovolně doplnit podle vašich představ.

Vyrobena je z kvalitního materiálu, který zajišťuje vysoký komfort a dlouhou životnost. Celková nosnost postele je 250 kg.

Postel Idrissi „2“ 140×200 cm je potahována látka Asti, která má hladký a jemný vzor, s výjimečně měkkým povrchem. Tento potahový materiál je snadno čistitelný a prodyšný, vhodný pro alergiky, díky čemuž se bude nábytek snadno a pohodlně udržovat. Látka je navíc odolná proti žmolkování a oděru, což je zárukou dlouhé životnosti postele.

V posteli je již zahrnutý rošt, matrace i topper! Nemusíte se tedy o nic starat, jen si užít zdravý a pohodlný spánek.

Parametry:

  • Ložná plocha: 140×200 cm
  • Výška čela: 115 cm

Přesvědčte se sami a vyberte si kvalitní postel Idrissi „2“ 140×200 cm v moderním designu. Objednat si ji můžete zde: https://www.brega.cz/produkt/postel-idrissi-2-140m200-cm-svetle-bezova