Rohová sedací souprava PIERETTA v pravém provedení s potahem Cover 70


Rohová sedací souprava PIERETTA

Potah Cover 70

Na trhu je mnoho druhů sedacích souprav, ale rohová sedací souprava PIERETTA v pravém provedení s potahem Cover 70 je opravdu zvláštní. Cover 70 je potah z kvalitního materiálu, který je příjemný na dotek a velmi odolný vůči opotřebení.

Více než jen sedačka

Rohová sedací souprava ve tvaru L s funkcí rozkladu na lůžko. Sedačka Pieretta zajistí dostatek místa pro pohodlný odpočinek pro celou rodinu. Navíc díky funkci rozkladu na lůžko se bez problémů stane i příjemným místem pro přespání hostů. Vyřeší tak řadu problémů s nedostatkem prostoru v bytě.

Rozklad na lůžko

Jednoduchý mechanismus rozkladu umožní přeměnit sedací soupravu na pohodlné lůžko. Bez námahy a během chvíle se tak vytvoří prostor pro přespání hostů. Navíc díky vysoce kvalitnímu matraci na lůžko se mohou hosté těšit na skvělý spánek, jako by byli doma.

Rohová sedací souprava PIERETTA

Kvalitní provedení

Rohová sedací souprava PIERETTA je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení. Kromě toho, že souprava nabízí dokonalý komfort, je i velmi snadno udržovatelná. Stačí ji jednoduše vytřít vlhkým hadříkem a souprava zase vypadá jako nová.

Vyberte si správné provedení

Rohová sedací souprava PIERETTA je k dispozici v několika provedeních, které se liší pouze orientací rohu. Zvolte si takové provedení, které bude nejlépe odpovídat vašim potřebám a uspoří vám tak spoustu času a problémů s nesprávným rozmístěním soupravy v obývacím pokoji.

Rohová sedací souprava PIERETTA
Závěr

Rohová sedací souprava PIERETTA je skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a pohodlný nábytek do obývacího pokoje. Navíc díky funkci rozkladu na lůžko je ideální volbou i pro ty, kteří hostí často. Vyberte si správné provedení a užijte si pohodlný odpočinek s celou rodinou.

Pozor, na této stránce si můžete rohovou sedací soupravu PIERETTA v pravém provedení s potahem Cover 70 zakoupit za velmi výhodnou cenu. Klikněte sem a vyberte si svou novou sedací soupravu hned teď!