Ručník Ocean z BIO bavlny – tmavě zelený s vlnkovaným vzorem (50×100 cm)


Ručník Ocean z BIO bavlny – tmavě zelený s vlnkovaným vzorem

Luxusní ručník o rozměru 50×100 cm v tmavě zelené barvě z kolekce Ocean je utkán do kvalitního Zwirn-froté o gramáži 500g/m² a elegantního vlnkovaného vzoru. Je vyroben z organické bavlny s certifikací GOTS, která zaručuje nejvyšší možnou kvalitu BIO bavlny. Tento ručník je mimořádně savý a příjemný na dotek.

Kvalitní organická bavlna s certifikací GOTS

Ručník Ocean z BIO bavlny je vyroben z nejkvalitnější organické bavlny s certifikací GOTS (Global Organic Textile Standard). To znamená, že bavlna byla pěstována bez použití chemických hnojiv a pesticidů a při své výrobě byla použita pouze přírodní barviva.

Tento fakt zaručuje, že ručník Ocean je nejen ekologickým, ale také skutečně kvalitním výrobkem, který bude dlouho sloužit.

Vysoká savost a příjemný dotek

Díky svému utkání ze Zwirn-froté a gramáži 500g/m² je ručník Ocean mimořádně savý a rychle absorbující. Navíc je příjemný na dotek, což zaručuje maximální komfort při jeho používání.

Elegantní vlnkovaný vzor a tmavě zelená barva

Ručník Ocean není jen kvalitním a ekologickým výrobkem, ale také nádhernou dekorační přídavkou koupelny. Tmavě zelená barva a elegantní vlnkovaný vzor dodají koupelně stylový vzhled.

Závěr

Ručník Ocean z BIO bavlny s vlnkovaným vzorem je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí nejen kvalitu, ale také ekologický a stylový výrobek. S jistotou využijete jeho savost a příjemný dotek při každodenním používání a navíc skvěle doplní vzhled vaší koupelny.

Pro více informací a pro nákup si můžete prohlédnout produkt na stránce nabytekted.cz Ručník Ocean z BIO bavlny – nabytekted.cz.