Šťastná zelená pláž s funkčním skládacím lehátkem kostka v oranžové barvě


Když se řekne léto, mnoho lidí si okamžitě představí slunečné pláže, světlou měkkou písek a jemné vlny omořující pobřeží. Pobyt na pláži může být nejen zábavný, ale také uvolňující a prospěšný pro zdraví. A co když máte k dispozici ještě takové plážové lehátko, které bude dokonalou součástí vašeho pobytu na pláži?

Lehátko pro dokonalé pohodlí

Pokud chcete pro svůj pobyt na pláži maximální relaxaci, je nutné mít k dispozici kvalitní a pohodlné plážové lehátko. A právě jedním z nejlepších řešení je skládací lehátko kostka v oranžové barvě od značky Happy Green.

Toto plážové lehátko s kovovou konstrukcí a opěrkami je velmi lehké, skladné a snadno se přenáší. Můžete ho s sebou vzít kamkoliv, kde se chystáte na celodenní výlet nebo si jednoduše užívat pobyt na pláži.

Pohodlí nastavení

Důležitou vlastností tohoto skládacího lehátka je pohodlně výškově nastavitelný sklon opěradla a podnožky. Díky tomu si můžete jednoduše nalézt nejkomfortnější pozici, která vám bude nejvíce vyhovovat. Můžete se také postavit do pozice, která nejvíce chrání vaše zdraví a zároveň vám umožňuje užívat si krásný pobyt na pláži.

Ocelová konstrukce je potažena odolným polyesterovým potahem, který je voděodolný a snadno se suší. To znamená, že si můžete být jisti tím, že vás v případě nepříznivého počasí na pláži budou chránit.

Závěr

Skládací plážové lehátko kostka v oranžové barvě od značky Happy Green je skvělou volbou pro každého, kdo hledá pohodlí, kvalitu a praktičnost. Navíc tento výrobek disponuje šťastnou zelenou barvou, která vám dokáže přinést ještě větší radost z pobytu na pláži.

Pokud se chystáte na dovolenou nebo výlet a chcete si pohodlně odpočinout na pláži, za tuto cenu i cesta z Prahy na Jadran – stojí to za to! Vyzkoušejte toto plážové lehátko a uvidíte, že si jej zamilujete rovněž jako my.

Skládací plážové lehátko kostka

Zdroj: interierio.cz