Světle modrá rozkládací pohovka do „U“ s pravým rohem – Miuform Dazzling Daisy

Pořiďte si do vašeho interiéru pohovku, která kombinuje retro a skandinávský styl. Dazzling Daisy je díky designu ve tvaru U prostorná a díky jednoduchosti a eleganci ji snadno sladíte se zbytkem nábytku. Tvoří ji nohy z bukového dřeva a sedáky potažené látkou s osobitým prošíváním. Disponuje úložným prostorem a dá se rozložit, čímž vznikne místo na spaní. Balení obsahuje 2 dekorativní polštářky.

Útulný interiér díky světle modré barvě

Pohovka je dostupná v krásné a moderní světle modré barvě. Tento odstín zajistí, že vaše obývací nebo herní místnost bude útulná a krásně sladěná. Světle modrá barva se hodí do každého interiéru, nejen do těch moderních. Díky tvaru U a úložnému prostoru si užijete všechny společenské chvíle se svými blízkými a nemusíte řešit nedostatek prostoru.

Detaily, které dělají rozdíl

Jak jsme již zmínili, sedáky jsou potažené látkou s prošíváním. Jedná se o malé detaily, které dělají z Dazzling Daisy pohovku s osobitým stylem. Nožky jsou vyrobené z masivního bukového dřeva, což jí propůjčuje na síle a stabilitě. Díky rozkládacímu mechanismu se pohovka snadno a rychle rozloží.

Zajistěte si elegantní pohovku od Miuform na Naradi-cz.cz

Pohovku Dazzling Daisy od Miuform si můžete zakoupit na webu Naradi-cz.cz. Díky jednoduchému designu a moderní světle modré barvě si zamiluje každý, kdo se rozhodne pro tuto pohovku. Pořiďte si do vašeho interiéru stylovou a prostornou pohovku od Miuform ještě dnes!

Rozkládací pohovka do U Miuform Dazzling Daisy

Koupit pohovku Dazzling Daisy na Naradi-cz.cz