Světlý věšák z dubového dřeva s moderním designem – Rowico Metro


O životě bez věšáku

Pro mnoho lidí je každodenní rutinou vstoupit do předsíně a položit kabát na gauč nebo na stůl.

Tento výtržný způsob uložení má své podmínky – musí být exkluzivní čest klopat prach z vašeho kabátu, než si ho zase obléknete. Ne vždy ale návštěvy dodržují tento ceremoniál a u vás máte chaos. Popsanou situaci znají i ti, kteří kabát s úsměvem odloží na zaražený krokveřížek a těší se, jak si dají kafe a nazují pantofle. Situace se obrací ve chvíli, kdy tohle někdo vstřebá a vy marně hledáte, kde je ten svůj.

Změna zvaná Rowico Metro

Změna přijde v podobě úhledného a světlého věšáku z dubového dřeva s moderním designem – Rowico Metro. Žijte v harmonii s přírodou a ve stylu se zámkem na dzsek, ‚máčkem‘ na kraťasy a aplikací na řetěz.

Rowico Metro

Vyberte si kabátek, sedněte si a odpočněte si už od prvního okamžiku

Věšák z dřeva Rowico Metro má tvar rozšířeného písmene T a svou stavbou umožňuje odkládat kabáty, bundy, ale i šály a klobouky na jednom místě. Dubové dřevo vytváří základ pro stavbu, která zcela uspokojí vaše nároky na nosnost a kvalitu díla. Čisté linie dávají věšákům elegantní vzezření, takže se vyjímají jako nápadný a štýlový doplněk vaší předsíně.

Rowico Metro detail

Pořádek je základem úspěchu

Vybaveni věšákem Rowico Metro máte více času na důležitější věci, než je rozhodování, kam si uložíte kabáty. Předsíň bude díky věšáku Rowico Metro reprezentativní a skutečně funkční.

Rowico Metro detail

Závěr

Věšák z dubového dřeva s moderním designem – Rowico Metro, který najdete na https://www.nabytekhned.cz/produkt/svetly-nastenny-vesak-z-duboveho-dreva-rowico-metro, je ideálním doplňkem pro vaši předsíň. Nadčasový vzhled, elegantní linie, praktické rozměry a obrovská nosnost nabízejí zachování pořádku v předsíni. Nechejte se inspirovat a najděte právě tenhle kousek, který odpovídá vašemu stylu.