Wallity Dekorativní nástěnné hodiny Cofei béžové – Stylová a praktická dekorace do vašeho bytu!

Zařizujete restauraci, kavárnu nebo pouze své místo k odpočinku? Pak v zařizování rozhodně nesmí chybět detailní prvky, jako jsou dekorace, hodiny nebo obrazy. Pro ucelení příjemné atmosféry místnosti vám poslouží dekorativní nástěnné hodiny Cofei, které jsou pro tuto příležitost jako stvořené.

Specifikace produktu:

Unikátní materiál – 100% semišové plátno

Hodiny jsou vyrobeny z kvalitního semišového plátna, které má příjemnou a měkkou strukturu. Tento materiál dotváří jedinečný design hodin a zároveň zajišťuje jejich pevnost a odolnost vůči poškození.

Analogové hodiny

Hodiny jsou analogové, což zaručuje vysokou přesnost a přehlednost času. Časovač je v černé barvě a ukazuje datum a den v týdnu. Hodiny mají velké ciferníky, takže jsou přehledné a snadno čitelné.

Motiv hodin

Motiv hodin je originální a tvoří ho kávová zrnka a příjemné barvy, které dotvářejí atmosféru při pití kávy. Nástěnné hodiny mají optimální velikost a díky svému designu skvěle zapadnou do jakéhokoliv interiéru. Hodiny jsou vybaveny kvalitními strojky, které zajišťují tichý chod a spolehlivost.

Zkrátka, nástěnné hodiny Cofei jsou nejen stylovou dekorací, ale také praktickým pomocníkem při každodenním používání. Pokud tedy hledáte originální detail do vašeho bytu, kavárny nebo restaurace, sáhněte po těchto jedinečných nástěnných hodinách.

Objednávejte ihned na https://www.naradi-cz.cz/produkt/wallity-dekorativni-nastenne-hodiny-cofei-bezove

Wallity Dekorativní nástěnné hodiny Cofei béžové

Obrazové zdroj: https://www.naradi-cz.cz/produkt/wallity-dekorativni-nastenne-hodiny-cofei-bezove