Žlutá Lenoška PETALUM 45 – okouzlující doplněk pro každou příležitost

Když se řekne „lenoška“, má určitě každý z nás nějakou představu o tom, jak by měla vypadat. Pro někoho to může být velká a pohodlná polstrovaná pohovka, pro jiného zase něco menšího, jednoduššího a praktičtějšího. Pokud máte rádi barvy a veselost, bude pro vás ideální volbou nová Lenoška PETALUM 45 ve žluté barvě.

Barevná rozmanitost pro každou místnost

Barva Lenošky PETALUM 45 se nazývá Nube 45 a jedná se o krásnou jasně žlutou odstín. Pokud máte obývací pokoj, do kterého dopadá hodně světla, bude tato barva skvěle ladit s přírodními materiály a světlými dřevy. Pokud naopak vybíráte doplněk do dětského pokoje, Lenoška PETALUM 45 bude veselou a hravou součástí interiéru.

Velký komfort na malém prostoru

Zahrnout nějaký ten kus nábytku navíc do menšího bytu může být někdy problémem. S Lenoškou PETALUM 45 ale nebudete muset řešit nedostatek prostoru. Rozměry této lenošky jsou 85 x 85 x 170 centimetrů, takže se snadno vejde i do menšího pokoje. Hloubka sedu je 116 centimetrů a výška sedu je 38 centimetrů. Výška opěradla je 70 centimetrů a nožky jsou jen 4 centimetry vysoké, takže se Lenoška PETALUM 45 hodí do každého prostoru.

Vysoká kvalita materiálu

Lenoška PETALUM 45 je vyrobena z látky a pěny. Látka, ze které je lenoška vyrobena, je odolná proti oděru, takže se nemusíte obávat toho, že by se rychle opotřebovala nebo roztřepala. Díky kvalitnímu materiálu vydrží Lenoška PETALUM 45 dlouhodobě vypadat jako nová.

Vyberte si svou lenošku již dnes!

Pokud jste se zamilovali do Lenošky PETALUM 45, neváhejte a objednejte si ji již dnes na stránkách Maliboo.cz. Odkaz najdete zde. Tuto lenošku si zamilujete pro její krásu, barvu a pohodlí. Lenoška PETALUM 45 se stane vaším oblíbeným místem pro odpočinek a relaxaci po celý rok.